Trylogia Mount. Tom 3
Trylogia Mount. Tom 3.
"Imperium grzechu"
Na temat ostatniej części tej Trylogii są mieszane opinie, jednym się podobała, inni piszą, że to najgorsza część z całej serii. Mi się ona podobała tak samo jak dwie poprzednie. Wciągająca, bardzo szybko ją przeczytałam. Na szczęście miałam całą serię pod ręką, bo każdy Tom kończył się tak, że od razu musiałam sięgnąć po kolejny. Daje tej serio mocne 10/10. Mój narzeczony przeczytał całą serię szybciej niż ja - a jak już wcześniej wspomniałam, nie czytał w życiu książek innych niż tych o sporcie.
Keira, silna kobieta , która nie ma prawa decydować o swoim ciele i losie, bo należy do najgroźniejszego mężczyzny w Nowym Orleanie. Na początku znajomości, kiedy on był w stanie zrobić wszystko aby ją zdobyć, Ona nienawidziła go z całego serca. Teraz natomiast jest w stanie zabijać w jego obronie. Zamach, który miał miejsce podczas powrotu z wymarzonej podróży, do Dublina, gdzie zabrał ją Mount, uzmysłowił dziewczynie jak bardzo go kocha i ile jest w stanie dla niego zrobić. Okazało się, że sama może dla niego stać się bestią.
Lachlan zdaje sobie sprawę, że zdobył niezwykłą kobietę, której pragnął od bardzo dawna. Keira jest nie tylko jego własnością, ale stała się także jego królową. Mężczyzna jest w stanie zrobić dla niej dosłownie wszystko.
Tom 3ci opowiada o kolejnych dramatycznych wydarzeniach. Wychodzą na jaw mroczne sekrety przeszłości, które mają ogromny wpływ na ich teraźniejsze życie. Zdrady, podeptane zaufanie, przestępstwa i zbrodnie. Keira, silna i niepokorna, gotowa jest przyjąć nawet najgorszą prawdę o ukochanym. O brutalności i wszystkim co zrobił, aby zdobyć swoją władzę. O krwi, którą przelał. Keira musi spojrzeć w twarz diabłu. Czy ich związek udźwignie ten cały ciężar z przeszłości ? Czy Keira przyjmię to wszystko i będzie w stanie żyć dalej z Lachlanem ? Tego dowiecie się czytając ostatni Tom ;)
Całą serię znajdziecie u wydawnictwa editiored




Komentarze
Prześlij komentarz