"Król bez skrupułów " to książka o rudowłosej piękności, niepokornej duszy, prowadzącej destylarnię whiskey, która należy do jej rodziny od czterech pokoleń i jest dla niej wszystkim. Zwłaszcza od momentu, gdy kilka miesięcy po ślubie zmarł jej mąż. Był to nieudany związek, Brett ją zdradzał, okradał z firmowych pieniędzy I pozostawił ją z ogromnym długiem u człowieka, który rządzi całym Nowym Orleanem. Lachlan Mount - człowiek bez ograniczeń, o którego bezwględności krążą legendy, wszyscy się go boją, jeszcze nikt nie odważył złamać się jego zasad ( nawet policja ani żadna mafia). Nikt nie może się do niego zbliżyć, poza kobietami, które po czasie giną bez śladu.
W zamian za dług, który zostawił u niego (zmarły) Mąż Keiry, Lachlan zażądał aby oddała mu swoją destylarnię lub....SIEBIE. Jaką decyzje podejmie Keira? Przeczytaj, to się przekonasz

Jest to emocjonująca historia, o dwóch silnych osobowościach, pełna dramatycznych zwrotów. Niezależna i niepokorna piękność oraz bezlitosny tyran wymagający całkowitego posłuszeństwa. On żąda absolutnego oddania, ona nie zamierza spełnić jego rozkazu. Każde kolejne spotkanie, słowo, dotknięcie, nakręca spiralę adrenaliny i ekstazy.

Często jak widziałam, że jakaś książka jest w kilku Tomach, kończyłam już na 1wszym, ale tutaj nie mogłam odpuścić
Jeden TOM - 2 dni, nawet wstawałam wcześniej rano żeby czytać, co jest dla mnie samej szokiem
książka od której nie można się oderwać
Od razu po przeczytaniu tej części sięgnęłam po kolejną.Jeśli jeszcze jej nie znacie, to koniecznie musicie przeczytać!


Komentarze
Prześlij komentarz