Pielęgnacja z BOTAME
Hej Kochani ;*
Jakiś czas temu dostałam kosmetyki do włosów od firmy Botame. Jestem nimi zachwycona. Efekt możecie zobaczyć we wcześniejszym poście. Teraz czas na recenzje :D

Szampon regenerujący do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera on m.in. olej arganowy, kompleks oligoelementów oraz ekstrakty z grzybów : trzęsaka i twardnika japońskiego.
Olej arganowy - odżywia, nawilża oraz wzmacnia włosy, zapobiegając ich przesuszeniu
Kompleks oligoelementów - reguluje powstawanie sebum oraz remineralizuje skórę
Ekstrakty z trzęsaka i twardnika japońskiego - stymulują odnowę komórkową skóry oraz regenerują włosy
Maska z ekstraktami ziołowymi i keratyną - nawilża i regeneruje
Sadniki aktywne :
keratyna hydralizowana - uzupełnia niedobór naturalnych składników budujących strukturę włosa. Nawilża, uelastycznia oraz wzmacnia włosy.
ekstrakty z korzenia łopianu, kłącza tataraku oraz skrzypu polnego - nadają włosom naturalny połysk, przyczyniają się do ich rewitalizacji. Wspomagają regulację pracy gruczołów łojowych, zapobiegając nadmiernemu wydzielaniu sebum.
Bardzo polubiłam te produkty. Jestem fryzjerką więc dla mnie pielęgnacja włosów jest jedną z ważniejszych czynności. Włosy po użyciu tych produktów faktycznie są dobrze nawilżone i odżywione. Co najważniejsze - NIE zawierają SLS, parabenów ani silikonów. Maskę nakładam zazwyczaj na 15-20 minut. Moje włosy w końcu odzyskały blask i nie są już aż tak zniszczone jak wcześniej :D
Polecam z całego serca produkty Botame <3
Można je dostać w aptece DOZ stacjonarnie oraz przez internet, dla mnie to super opcja , bo akurat mam tą aptekę blisko domu ;D


Wygląda to bardzo ciekawie. Myślę że mogą być idealne dla moich włosów 😊 wybiorę się chętnie do tej apteki. Życzę miłego dnia ❤😍
OdpowiedzUsuń