Hej Kochani ! ❤️
No
i jest! W końcu znalazłam czas żeby napisać post, na który wielu z Was czeka od
dawna. Na temat pielęgnacji moich włosów. Postanowiłam się tym z
Wami podzielić, ponieważ sama jestem w szoku, że po tak niewielkim czasie jest
aż taka różnica.
Przez 8 lat prostowałam włosy CODZIENNIE - Nie polecam
Teraz włosy prostuje bardzo rzadko, odłożyłam
również suszarkę, używam jej tylko gdy się spieszę i włosy nie zdążą wyschnąć
(ale wtedy susze zimnym powietrzem).
Staram
się również nie myć ich codziennie (czasem po prostu używam suchego
szamponu od got2be)
Zaczęłam
używać produktów do włosów bez parabenów, SLS i silikonów.
Zdjęcie po lewej : przed
Zdjęcie po prawej : po
Różnica to ok.4-5 miesięcy
Teraz pozostaje mi tylko przycinać
regularnie końcówki (jak widać, mam bardzo krzywe - chyba znów wrócę do
ścinania maszynką na równo przez koleżankę, bo fryzjerom coś to nie idzie )
No i oczywiście będę dalej dbać o włosy tak jak dotychczas.
A tutaj produkty, których używałam/używam regularnie :
A tutaj produkty, których używałam/używam regularnie :
Maska regenerująca z Aloesem do
włosów cienkich WAZ Natural Classic
Regenerujący szampon do włosów z olejem arganowym
Maska do włosów nawilżająco-regenerująca z ekstraktami ziołowymi i keratyną od BOTAME dostępne w aptece DOZ
Nie
używam nigdy jednego szamponu /maski /odżywki przez dłuższy czas, wszystko
stosuje na zmianę
Co myślicie? Duża różnica jak na tak krótki czas?
Wkrótce dodam recenzje każdego produktu z osobna <3






Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńBardzo duża różnica. Ja też widzę to po sobie. Kiedyś dość często używałam prostownicy, odstawiłam ją parę miesięcy wcześniej i widać efekty. Włosy nie wypadają i są proste gładkie. Chętnie zorientuje się o te produkty co wymieniłaś. Życzę miłego dnia 😊💖
OdpowiedzUsuń