Hej Kochani ! ❤️

No i jest! W końcu znalazłam czas żeby napisać post, na który wielu z Was czeka od dawna. Na temat pielęgnacji moich włosów. Postanowiłam się tym z Wami podzielić, ponieważ sama jestem w szoku, że po tak niewielkim czasie jest aż taka różnica.

Przez 8 lat prostowałam włosy CODZIENNIE - Nie polecam
Teraz włosy prostuje bardzo rzadko, odłożyłam również suszarkę, używam jej tylko gdy się spieszę i włosy nie zdążą wyschnąć (ale wtedy susze zimnym powietrzem).
Staram się również nie myć ich codziennie (czasem po prostu używam suchego szamponu od got2be)
Zaczęłam używać produktów do włosów bez parabenów, SLS i silikonów.


Zdjęcie po lewej : przed
Zdjęcie po prawej : po
Różnica to ok.4-5 miesięcy
Teraz pozostaje mi tylko przycinać regularnie końcówki (jak widać, mam bardzo krzywe - chyba znów wrócę do ścinania maszynką na równo przez koleżankę, bo fryzjerom coś to nie idzie ) No i oczywiście będę dalej dbać o włosy tak jak dotychczas.

A tutaj produkty, których używałam/używam regularnie :
 
Tabletki Mega krzem z biotyną od Avetpharma




















Wzmacniające serum do włosów z tendencją do
wypadania
Kerabione Booster Oils




















Szampon do włosów ciemnych WAX Daily
Maska regenerująca z Aloesem do włosów cienkich WAZ Natural Classic
Odżywka w spray'u do włosów ciemnych WAX Daily
Wszystko od Wax Pilomax










Maska do włosów cienkich, bez objętości Collagen Natural Wax









Regenerujący szampon do włosów z olejem arganowym

Maska do włosów nawilżająco-regenerując
a z ekstraktami ziołowymi i keratyną od BOTAME dostępne w aptece DOZ

Nie używam nigdy jednego szamponu /maski /odżywki przez dłuższy czas, wszystko stosuje na zmianę

Co myślicie? Duża różnica jak na tak krótki czas? 
Wkrótce dodam recenzje każdego produktu z osobna <3

Komentarze

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo duża różnica. Ja też widzę to po sobie. Kiedyś dość często używałam prostownicy, odstawiłam ją parę miesięcy wcześniej i widać efekty. Włosy nie wypadają i są proste gładkie. Chętnie zorientuje się o te produkty co wymieniłaś. Życzę miłego dnia 😊💖

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty